جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تلفن تماس

051-38414858

هزینه عمل بینی در مشهد

هزینه عمل بینی در مشهد سال 1402

احتمالا برای افرادی که تصمیم به عمل جراحی زیبایی بینی می گیرند اولین سوالی که پیش می آید در مورد هزینه ای باشد که باید پرداخت کنند. هزینه عمل بینی در مشهد طی سالهای گذشته همواره مطابق بانرخ تورم و نوسانات مالی کشور دچار تغییراتی می گردد و بر روی افزایش هزینه ها تاثیرگذار می شود.

باید بگوییم در خصوص هزینه عمل بینی در مشهد سال 1402 همیشه هزینه‌های مربوط با عمل ، بستگی به نوع مشکل فرد و دکتر منتخب دارد. در ادامه با  ما همراه باشید تا بیشتر در این مورد با شما صحبت کنیم…

هزینه عمل بینی چقدر است؟

هزینه عمل بینی در مشهد چقدر است؟

خیلی از افرادی که قصد جدی برای انجام جراحی مثل عمل بینی نیمه فانتزی دارند، هزینه های جراحی بینی برای آنها بسیار سنگین است و ترجیح میدهند تا هزینه های جراحی خود را با کمترین قیمت عمل بینی انجام دهند.

افراد باید توجه داشته باشند که بینی در مرکز صورت و کانون توجه افراد است بهمین دلیل تاثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد دارد.

بنابراین توصیه ما این است که در انتخاب جراح بینی در مشهد بسیار با دقت عمل کنید و گول هزینه های بسیار بالا یا بسیار پایین را نخورید.

 

آیا عمل بینی ارزان در مشهد با کیفیت قابل قبولی انجام می شود؟

هزینه عمل بینی در مشهد ارزان

عمل بینی ارزان عوامل مختلفی می تواند داشته باشد.

عمل بینی ارزان در مشهد وجود دارد اما باید بررسی کنید این عمل توسط چه جراحانی انجام می شود؟

رزیدنت هایی که جدیدا شروع به انجام عمل جراحی بینی می کنند به منظور کسب مهارت و تجربه ، عمل جراحی بینی را با قیمت های بسیار پایین در بیمارستان ها و یا کلینیک های مختلف در سطح شهر انجام می دهند. اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که بطور قطع چنین افرادی مهارت و تجربه روبرو شدن با چالش های حین عمل بینی را ندارند و بینی های مشابه بینی افراد مختلف را جراحی نکرده اند بنابراین انجام عمل جراحی بینی توسط این افراد ریسک بالایی خواهد داشت.

انجام جراحی های متعدد و پی در پی بینی توسط یک جراح در یک روز می تواند یکی دیگر از عوامل عمل بینی ارزان باشد، به طوری که برخی از این جراحان زیبایی ، تعداد عمل بینی زیادی در یک روز انجام می دهند که این امر قطعا منجر به کاهش دقت و تمرکز در جراحی می شود و نتیجه مطلوبی را نمی تواند در پی داشته باشد.

 

چه عواملی بر هزینه عمل بینی تاثیرگذار است؟

چه عواملی بر هزینه عمل بینی در مشهد تاثیرگذار است؟

نوع بینی :

بینی افراد در تعیین قیمت جراحی رینوپلاستی تاثیر بسزایی دارد. گاه پیش می آید جراحان بینی از کسانی که عمل بینی استخوانی انجام می دهند و یا بینی گوشتی دارند، هزینه های متفاوتی طلب می کنند.

ما در مقاله تفاوت بینی گوشتی و بینی استخوانی به طور کامل فرق این دو را با هم مقایسه و بررسی کرده ایم.

همچنین ممکن است هزینه جراحی ترمیمی یا جراحی ثانویه ، قیمت بالاتری نسبت به هزینه جراحی اولیه داشته باشد بنابراین ابتدا باید این موارد برطرف شوند و سپس به انجام عمل زیبایی بینی اقدام شود. وجود و یا عدم وجود مشکلات و ناهنجاری های بینی یکی از عواملی است که بر هزینه جراحی بینی موثر است.

به طور کلی هر چه بینی بزرگتر باشد و به مشخصات بینی گوشتی بیشتر نزدیک باشد، حجم کاری که روی آن انجام شود و همچنین حساسیت عمل بینی بیشتر است بنابراین هزینه جراحی عمل بینی گوشتی بیشتر از عمل بینی های استخوانی است.

تجربه جراح :

طبیعتا هزینه عمل بینی توسط بهترین جراح بینی در مشهد که فردی با تجربه و سابقه کاری مشخص است و چندین سال جراحی های بینی از جمله عمل بینی طبیعی متعدد را انجام داده و با چالش های متفاوت عمل زیبایی بینی آشنایی کامل دارد ، هزینه های بیشتری را در پی خواهد داشت.

در عمل جراحی زیبایی بینی، تخصص و تجربه جراح حرف اول را می‌زند!

در صورتی که عمل بینی توسط فردی کم تجربه که مهارت بالایی ندارد انجام شود ، ممکن است باعث ایجاد مشکلات تنفسی و یا ناهنجاری های دیگر شود. باید بدانید برخی از این جراح های کم تجربه قیمت های پایینی را به بیماران خود پیشنهاد میدهند اما میزان ریسک و خطری که ممکن است بر اثر تجربه و مهارت ناکافی شخص ایجاد شود بسیار بیشتر از آن است که ارزش هزینه ی دریافتی پایین را داشته باشد.

در عمل های حساس تر مانند عمل جراحی بینی گوشتی، باید حساسیت بیشتری در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد به خرج داد زیرا فردی که در این زمینه تخصص ندارد، می تواند آسیب های جدی هم از نظر مالی هم از نظر جانی به بیمار وارد نماید.

 

منطقه جغرافیایی :

موضوعی که باید مدنظر قرار دهید این است که قطعا هزینه عمل زیبایی بینی در مشهد با هزینه های عمل بینی که در شهرستان انجام می شود ، متفاوت بوده و قابل قیاس نیست ضمن اینکه معمولا جراح های بینی ماهر و باتجربه در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ مشغول به کار هستند و به تبع آن هزینه جراحی بینی بیشتر است.

 

هزینه عمل بینی در مشهد سال 1402 شامل چه مواردی خواهد شد؟

قیمت عمل بینی در مشهد

هزینه مشاوره قبل از عمل بینی :

مشاوره قبل از عمل بینی یکی از مراحل عمل بینی در مشهد است که با حضور بیمار و جراح انجام می شود. معمولا در این جلسات بیمار از سوابق پزشکی خود به جراح توضیح میدهد و او را بطور کامل در جریان قرار میدهد همچنین بیمار می تواند انتظار خود از نتیجه عمل جراحی بینی را با پزشک در میان بگذارد ، تصمیم نهایی بر عهده جراح است و بیمار را در این خصوص بطور کامل راهنمایی خواهد کرد.

 

آزمایشات قبل از عمل بینی :

هزینه انجام آزمایش خون در آزمایشگاه یکی از متداول ترین آزمایشاتی است که بیمار میبایست انجام دهد. در آزمایش خون تمامی پارامترهای لازم اندازه گیری شده و نتیجه آزمایش به اطلاع جراح خواهد رسید، در صورتی که در آزمایشات قبل از عمل بینی مورد خاصی مشاهده نگردد انجام عمل بلامانع بوده و برای تعیین زمان عمل جراحی اقدام خواهد شد.

 

عکس برداری قبل و بعد از عمل بینی :

جهت ثبت فرم بینی قبل از عمل جراحی و همچنین برای مقایسه تغییرات اعمال شده، از بینی در حالت سه رخ در آتلیه یا در مطب جراح پیش از عمل بینی عکس گرفته می‌شود که شامل هزینه هایی خواهد شد. همچنین تا یکسال پس از عمل بینی عکس هایی گرفته می شود تا میزان تغییرات ایجادشده در بینی و تورم آن قابل بررسی باشد. گاهاه ممکن است

در صورتی که بینی از قبل شامل شکستگی یا انحراف بینی یا هر مورد دیگری باشد از بینی شخص متقاضی عمل ، عکس سی تی اسکن گرفته شود.

 

هزینه دستمزد جراح بینی :

بخش قابل توجهی از هزینه عمل بینی را دستمزد جراح شامل می شود. معمولا به نسبت تخصص و تجربه جراح و میزان عمل های موفقیت آمیزی که در گذشته داشته موجب افزایش هزینه دستمزد نیز خواهد شد.

 

هزینه بیمارستان و بیهوشی در اتاق عمل :

هزینه لوازم مصرفی اتاق عمل، تجهیزات اتاق و هزینه دریافتی بیمارستان ، بخش دیگری از هزینه جراحی بینی را شامل می شود. همچنین در صورتی که بیهوشی عمل بینی روش بیهوشی عمومی برای عمل جراحی بینی انتخاب شده باشد، متخصص بیهوشی به نسبت تخصصی که دارد انجام می دهد و هزینه های لازم دریافت می‌شود.

همچنین هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد که تحت پوشش بیمه درمانی قرار دارند، به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای رفع مشکلات بینی که سلامت بیمار را تحت شعاع خود قرار می دهد با تشخیص پزشک معتمد بیمارستان و با پوشش بیمه درمانی انجام پذیر است.

 

سخن نهایی ما با شما :

برای عمل جراحی زیبایی بینی در مشهد دنبال هزینه ارزان نباشید بهترین کار این است که دنبال جراحان با تجربه در این زمینه باشید تا بهترین نتیجه مطلوب و دلخواه خود را کسب کنید.

 

دکتر الهام آذرنوش

دکتر الهام آذرنوش - هزینه عمل بینی در مشهدمتخصص جراحی گوش و حلق و بینی در مشهد – فلوشیپ فوق تخصصی رینولوژی
جراحی زیبایی بینی و صورت و جراحی آندوسکوپی سینوس