هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد
هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد

طی دو مقاله قبلی بطور مختصر در خصوص هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد سوالاتی را مطرح کردیم و به آنها پاسخ دادیم. در صورتی که موفق به مطالعه آنها نشده اید پیشنهاد می کنیم این دو مقاله را از طریق لینک های زیر ببینید :

حال در این مقاله میخواهیم بصورت مفصل در خصوص هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد به شما توضیحاتی را ارائه دهیم در ادامه با همراه باشید…

چه عواملی بر هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد تاثیرگذار است؟

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد

هر چه عمل بینی پیچیده تر باشد می تواند موجب افزایش زمان عمل و طبیعتا افزایش هزینه عمل بینی شود. هرچه عمل بینی پیچیده تر باشد زمان بیشتری هم نسبت به یک عمل بینی ساده طول خواهد کشید. همین مساله موجب تغییر هزینه عمل بینی خواهد شد. بعضی از مواردی که می تواند موجب پیچیدگی عمل بینی شوند عبارتند از :

 • انحراف بینی
 • گرفتگی بینی
 • بینی برای تقویت بافت های ضعیف نیاز به پیوند غضروف دارد
 • پوست بینی بیمار بیش از حد ضخیم و یا نازک است

 

محل زندگی و موقعیت جغرافیایی شما هم بر هزینه عمل بینی تاثیر خواهدگذاشت و باید این مساله را هم در نظر بگیرید. حتما می دانید هزینه عمل بینی در شهرهای بزرگ نسبت به شهرهای کوچک و کم جمعیت متفاوت است حتی ممکن است در یک شهر و در دو منطقه متفاوت هزینه عمل بینی که از بیماران خود دریافت می کنند متفاوت باشد. بنابراین می توان متوجه شد هزینه عمل بینی در مشهد با هزینه عمل بینی در تهران یا در کشوری مثل ترکیه متفاوت است.

بیشتر بخوانید  پاسخ به سوالات رایج در مورد هزینه عمل بینی در مشهد در سال 99

 

هزینه های قبل از عمل بینی :

 • ویزیت و مشاوره قبل از عمل
 • عکس آتلیه
 • عکس سی تی اسکن
 • آزمایشات خون

 

هزینه های بعد از عمل بینی :

شامل ویزیت های بعد از عمل بینی جهت معاینه توسط پزشک می شود که ممکن است بعضی از پزشک ها هزینه معاینه بعد از عمل خود را دریافت نکنند و عبارتند از:

 • ماه اول، هر هفته یک بار ویزیت
 • سال اول، هر سه ماه یکبار ویزیت
 • سال دوم، هر شش ماه یکبار ویزیت

 

هزینه های متفرقه عمل بینی :

ماه های اول پس از عمل بینی بعضی از افراد دچار جوش هایی بر روی صورت خود می شوند که ممکن است نیاز باشد جهت بهبود با صلاحدید پزشک از بعضی از محصولات مراقبت از پوست استفاده نمایند. این محصولات می توانند قیمت های بالایی داشته باشند.

همچنین افراد ممکن است پس از عمل بینی با ایجاد لکه هایی تیره بر روی پوست خود مواجه شوند و لازم باشد جهت رفع سریع آنها از روش هایی مانند لیزر درمانی استفاده شود بطورکلی بوجود آمدن چنین موارد متفرقه ای می تواند موجب تغییر در هزینه عمل بینی گردد.

 

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد با پوشش بیمه درمانی :

عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد با پوشش بیمه درمانی

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد که تحت پوشش بیمه درمانی قرار دارند، انجام جراحی بینی برای رفع مشکلات بینی که سلامت بیمار را تحت شعاع خود قرار می دهد با تشخیص پزشک معتمد بیمارستان و با پوشش بیمه درمانی انجام پذیر است. حال می‌توان مشکلاتی که در بیمارستان دولتی تحت پوشش بیمه درمانی برای عمل بینی انجام می‌شود را به عنوان مثال انحراف بینی و پولیپ بینی بیان کرد.

بیشتر بخوانید  جراحی بینی: مهم ترین نکاتی که قبل از عمل بینی باید بدانید! (24 نکته)

پس در بیمارستان دولتی با داشتن دفترچه بیمه درمانی اگر دارای انحراف بینی و یا پولیپ بینی هستید می‌توانید برای رفع این مشکلات اقدام نمایید و از خدمات بیمه درمانی خود استفاده نمایید.

 

برای اشخاصی که تصمیم به عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد را دارند این سوال پیش می‌آید که آیا در کنار رفع مشکلات گفته شده می شود برای جراحی زیبایی بینی نیز اقدام نمود؟

برای پاسخ به این سوال نوع بیمه درمانی و بیمارستان تعیین کننده می‌باشد. به این صورت که چون بیمه های درمانی اکثرا اقدامات زیبایی را تحت پوشش خود قرار نمی‌دهند و عمل زیبایی بینی ماهیت زیبایی دارد باید از بیمه درمانی خود و یا بیمارستانی که تصمیم به جراحی بینی در آن را دارید اطلاعات کسب کنید تا ببینید بخش زیبایی بینی را تحت پوشش قرار می‌دهند یا خیر.

در بعضی از بیمارستان ها هزینه آن قسمتی که مربوط به مشکلات بینی می‌شوند را با بیمه درمانی محاسبه می‌کنند و هزینه بخش زیبایی را آزاد محاسبه می‌کنند و یا هزینه ناچیزی بالاتر از تعرفه دولتی از بیمار دریافت می‌کنند.

پس قبل از تصمیم به انتخاب بیمارستان خود حتما در مورد این موضوع از بیمارستان و یا پزشک مربوطه اطلاع کافی را کسب نمایید.

 

هزینه عمل بینی در مشهد در سال ۹۹ تقریبی چقدر است؟

پاسخ : هزینه عمل بینی توسط دکتر الهام آذرنوش فوق اندوسکوپی سینوس حدود ۷٫۵ تا ۹ میلیون تومان میباشد که این تفاوت قیمت بر اساس نوع بیمارستان است این هزینه شامل هزینه اتاق عمل و هزینه جراح است ضمنا این هزینه شامل یک شب تخت بیمار در بیمارستان نیز می باشد.

بیشتر بخوانید  شکستگی بینی

هزینه عمل بینی ترمیمی در مشهد در سال ۹۹ چقدر است؟

پاسخ : حدود ۱۰ میلیون تومان است بسته به این که نیاز به گذاشتن غضروف داشته باشد یا خیر متفاوت است.

 

هزینه عمل انحراف بینی (سپتوپلاستی) در مشهد چقدر است؟ آیا عمل انحراف بینی تحت پوشش بیمه درمانی می باشد؟

پاسخ : عمل انحراف بینی (سپتوپلاستی) جزء عمل های شایع بینی در رشته ی گوش و حلق و بینی است که دکتر الهام آذرنوش فوق تخصص جراحی بینی و اندوسکوپی سینوس انجام می دهند این عمل تحت پوشش بیمه می باشد و هزینه آن طبق تعرفه بیمه محاسبه می شود گاهی اوقات لازم هست همراه این عمل آندوسکوپی سینوس هم انجام شود تا مشکل تنفسی کاملا اصلاح شود.

هزینه سپتورینوپلاستی در مشهد چقدر است؟

سپتورینوپلاستی نام یک جراحی بینی است که همزمان دو عمل سپتوپلاستی و رینوپلاستی انجام می گیرد . هزینه سپتورینوپلاستی در مشهد توسط دکتر الهام آذرنوش ۷٫۵ تا ۹ میلیون بر اساس بیمارستانی که انتخاب می کنید متفاوت است.

5/5 - (1 امتیاز)
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.