نحوه انجام جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > نحوه انجام جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد
جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد

نحوه انجام جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد

امروزه افراد زیادی متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی هستند اما در این میان برخی از افراد تمایل دارند تنها ایرادات چهره خود را بدون اینکه کسی متوجه انجام جراحی زیبایی شود، برطرف کنند. دکتر آذرنوش در ادامه این مطلب اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد پس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد با ما همراه باشید.

عمل بینی طبیعی چیست؟

این‌گونه جراحی معمولاً برای کسانی مناسب است که می‌خواهند بینی‌شان فرم و ظاهری طبیعی داشته باشد و دیگران در نگاه اول متوجه نشوند که بینی آن‌ها عمل شده است. بدین منظور جراح با رعایت قوانین و فرمول‌های زیبایی سعی در ایجاد برقراری تناسب بین بینی و لب‌ها دارد. همچنین سایز بینی باید متناسب با سایز سایر اجزای صورت باشد زیرا تنها کوچک کردن بینی شما را به چهره دلخواهتان نمی‌رساند. بلکه این تناسب بین اجزای چهره است که زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. طول بینی شما باید رابطه مناسبی با فاصله شروع بینی تا محل رویش مو داشته باشد. همچنین فاصله نوک بینی تا چانه و طول چانه نیز همگی با هم در ارتباط هستند و البته باریک شدن بیش‌ از حد و یا پهن شدن بینی می‌تواند این توازن و تناسب را بر هم بزند.

انواع جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد

در هر دوره‌ای نوع خاصی از بینی محبوب بوده است اما جراحی بینی در مشهد طبیعی همیشه جایگاه خاص خود را داشته است. در عمل طبیعی بافت‌های بینی زیاد دست‌کاری نمی‌شوند و پزشک سعی می‌کند تنها ایرادات ساختاری بینی را رفع کند که این ایرادات شامل پهنی بیش‌ از حد، کج بودن، قوز و افتادگی می‌شود. در این نوع جراحی تمرکز اصلی بر تنفس فرد است. اگر فردی دچار مشکل در تنفس است با انجام جراحی بینی باید برطرف شود و اگر چنین نیست باز هم بهبود تنفس در کنار تغییر ظاهر بینی اهمیت خاصی دارد. در جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد روی بینی صاف است و برخلاف بینی فانتزی انحنای زیادی به بینی نمی‌دهند و نوک بینی نیز به سمت بالا نخواهد بود.

بیشتر بخوانید  عمل بینی شکسته چگونه انجام می شود؟

جراحی بینی طبیعی برای چه کسانی مناسب است؟

هر دو نوع بینی غضروفی و استخوانی می‌توانند از عمل طبیعی بهره ببرند. بینی استخوانی به‌نوعی از بینی گفته می‌شود که غضروف قوی‌تری دارد و پوست آن معمولاً نازک‌تر است و بینی گوشتی برخلاف آن غضروف ضعیف و تحلیل‌پذیری دارد. با اینکه پوست ضخیم برای انجام عمل بسیار مناسب‌تر است اما از آنجایی‌که در جراحی طبیعی تغییرات مختصری اعمال می‌شود عمل طبیعی برای بینی گوشتی نیز امکان‌پذیر است.

نحوه جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد

در جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد پوست بینی را با استفاده از ابزار از استخوان و غضروف زیر آن جدا نموده و پس‌ از آن جراح اقدام به برش، سایش و یا تغییرات اساسی در شکل غضروف‌ها و استخوان‌ها می‌نماید. البته باید بدانید جراح بسته به میزان درخواست بیمار تغییرات لازم برای رسیدن به یک بینی زیبا و طبیعی را انجام می‌دهد. زمان عمل برای بینی استخوانی و گوشتی تقریباً یک ساعت است که کم‌تر یا بیشتر بودن این زمان نیز بستگی به نوع بینی دارد.

امروزه روش‌های زیادی برای عمل بینی وجود دارد. جراحی باز یکی از روش های جراحی بینی است. در این روش جراح برشی را در قسمت تیغه بینی ایجاد نموده و پس‌ از آن بر روی بینی تغییرات لازم را انجام می‌دهد. از ابزارهایی که در این روش استفاده می‌شود می‌توان به اسپینت پلاستیکی و یا فیتیله‌های مخصوص برای تثبیت تیغه بینی اشاره نمود. در آخر هم پوست برداشته‌شده از روی بینی را بر روی استخوان و غضروف‌ها کشیده و بخیه می‌زنند.

بیشتر بخوانید  سوهان کشیدن (رسپینگ) در جراحی بینی توسط دکتر آذرنوش

بررسی جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد

نکات مهم بعد از جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد

 • قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب بسیار خطرناک است. به مدت حداکثر ۳ ماه در معرض نور مستقیم خورشید نباشید.
 • در استفاده داروهای مسکن نظیر ایبوبروفن، آسپرین ها و … بسیار محتاطانه عمل نموده و برای استفاده از آن‌ها با دکتر خود مشورت نمایید.
 • تا می‌توانید از گرما دوری نموده و از کیسه یخ برای اطراف بینی استفاده کنید. باید بدانید گرما باعث تورم بینی عمل شده شما می‌گردد.
 • توجه کنید کبودی دور چشم، احساس درد در گلو و ترشحات خونی تا چند پس از عمل طبیعی بوده و نباید نگران آن باشید.
 • باید بدانید احساس بی‌حسی در ناحیه اطراف بینی تا ۳ هفته بعد کاملاً طبیعی است.
 • نکته مهم دیگر اینکه فرد عمل کرده نباید فین کند و از تخلیه بینی با فشار باید پرهیز گردد. می‌توانید از پنبه و یا سرنگ برای تمیز کردن بینی خود کمک بگیرید.
 • از انجام دادن ورزش‌های سنگین جدا پرهیز نمایید و سعی کنید ورزش‌های نشسته یا خوابیده را با دست‌ها و پاها به‌صورت کششی و سبک انجام دهید.
 • از پریدن در استخر، سونا و خودداری نموده و حداقل تا ۲ ماه از تفریحات آبی دوری نمایید.
 • استفاده از سیگار و دخانیات بسیار مضر است و تا مدت زیادی نباید از آن‌ها استفاده کنید.
 • به مدت ۲ هفته همواره باید سر شما به سمت بالا باشد و این عمل برای همه یکسان است.
 • ضربه خوردن بینی باعث کج شدن و یا آسیب دیدن فرم بینی شما می‌شود پس سعی کنید خود را از آسیب‌های احتمالی دورنمایید.
 • چسب بینی خود را به مدت ۲ ماه پیوسته تمدید کنید. می‌توانید برای این کار به مطب پزشک خود مراجعه نمایید. در اکثر مطب‌ها این کار به‌صورت رایگان و توسط پرستار مربوطه انجام می‌شود.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نکات قبل از عمل جراحی هم می توانید به این لینک مراجعه کنید.
بیشتر بخوانید  با عوارض عمل بینی با لیزر در مشهد بیشتر آشنا شوید!

جراحی بینی بسیار طبیعی در مشهد

عمل بینی بسیار طبیعی چه مزایایی دارد؟

در عمل جراحی زیبایی بینی بسیار طبیعی در مشهد که توسط دکتر آذرنوش متخصص گوش، حلق و بینی انجام می‌شود فقط نواقص بینی برطرف می‌گردد و با توجه به‌تناسب بینی با اجزای صورت اندازه و شکل بینی تغییر می‌یابد. برخلاف بینی فانتزی هیچ آثاری از عمل بر روی بینی نمانده و بسیار طبیعی جلوه خواهد کرد. در این نوع از عمل بینی قوس‌دار نخواهد شد و یا بیش اندازه کوچک نمی‌گردد بلکه نوک بینی اگر دچار افتادگی باشد افتادگی آن برطرف می‌شود. هم‌چنین اگر روی بینی قوز داشته باشد این قوز بدون دادن قوس زیاد به بینی برطرف شده و پهنا، انحراف یا کجی بینی هم در این عمل زیبایی رفع خواهد شد.

جالب است بدانید در عمل بینی بسیار طبیعی سوراخ‌های بینی به‌صورت یکسان و در اندازه‌های متناسب شکل داده می‌شود و در کل چهره در زوایای مختلف طبیعی‌تر خواهد شد. هم‌چنین کسانی که دچار پولیپ بینی هستند هم می‌توانند این عمل را انجام دهند.

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.