نکات مهم قبل از جراحی زیبایی بینی

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > نکات مهم قبل از جراحی زیبایی بینی
نکات مهم قبل از جراحی زیبایی بینی

نکات مهم قبل از جراحی زیبایی بینی

ما انسان ها ذاتا زیبا هستیم و هرکار بتوانیم برای زیبایی بیشتر خود انجام خواهیم داد. خوشبختانه با پیشرفت هایی که در زمینه های مختلف عملی فراهم شده است، ما شاهد انجام عمل های جراحی زیبایی بینی در مشهد هستیم که به راحتی تناسب اندام صورت را ایجاد می کنند و زیبایی را به شخص هدیه می دهند. در این مقاله سعی شده است که هر چیزی در مورد عمل بینی لازم دارید را جمع آوری کنیم. اگر قصد انجام عمل زیبایی بینی دارید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

همانطور که احتمالا می دانید، این نوع از عمل جراحی طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا، مخصوصا کشور عزیزمان ایران دارد. در ایران افراد زیادی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا زیبایی بیشتری داشته باشید. این افراد جراحان متخصص و ماهری هستند که تجربه زیادی در این زمینه دارند.

در عمل جراحی زیبایی بینی چه اتفاقی می افتد؟

یک جراح زیبایی با تجسم ظاهره ایده آل فرد، غضروف و استخوان آن را تغییر می دهد. این عمل در نهایت موجب می شود که بیمار به خواسته خود از عمل جراحی که می تواند زیبایی بیشتر، درمان انحراف بینی و یا … باشد انجام دهد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که از بینی خود و یا شکل ظاهری صورتتان ناراضی هستید، استفاده از این گزینه یکی از راه های پیشنهادی است که می توانید از آن استفاده کنید. خوشبختانه با پیشرفت های اخیر جراحی زیبایی دیگر یک روش غیر امن و خطرناک نیست بلکه آن را به عنوان یک روش امن می شناسند!

بیشتر بخوانید  سپتوم یا انحراف تیغه وسط بینی

جراحی بینی برای چه افرادی مناسب تر است؟

جراحی بینی برای چه افرادی مناسب تر است؟

همه می توانند از جراحی بینی برای داشتن یک صورت زیباتر استفاده کنند اما سوال اینجاست که این عمل برای چه کسانی می تواند، مفید تر باشد؟ معمولا افرادی که مشکل بزرگی با بینی خود یا شکل ظاهری صورت خود دارند، از این روش استفاده می کنند تا به خواسته خود برسند.

بینی هر شخص می تواند، متناسب با صورت او اصلاح شود. معمولا تعداد کسانی که قصد اصلاح بینی به خاطر آسیب های ناشی از تصادف را دارند، بسیار کم است. افرادی که در سلامت کامل قرار دارند و برای مصارفی مانند زیبایی قصد انجام عمل را دارند، بسیار بیشتر است.

بهترین سن برای جراحی زیبایی بینی

سن ،یکی از نکات قبل از جراحی بینی است که باید آن در نظر گرفت. بهترین سن برای عمل جراحی در دختران ۱۶ سال و در پسران ۱۷ سال است چرا که در این سن صفحات رشد بینی مسدود می شود و می توان تغییرات دائمی در بینی ایجاد کرد. نکته ای که باید در این جا به آن توجه کرد این است که دختران زیر ۱۸ سال بدون اجازه والدین خود نمی توانند عمل جراحی را انجام دهند.

احتمالا می دانید که سن  در نتیجه و عملکرد جراحی بسیار مهم و حیاتی است. جالب است بدانید که بیشترین طرفداران جراحی زیبایی بینی در تمام جهان، نوجوانان هستند چرا که آن ها برای ظاهر خود بیشتر از همیشه اهمیت قائل هستند. ممکن است که این سن طرفداران زیادی برای این عمل جراحی داشته باشد اما نکته ای که وجود دارد، این است که این سن برای عمل جراحی مناسب نیست.

بیشتر بخوانید  پوشش بیمه در عمل بینی

هدف جراحی بینی چیست؟

هدف جراحی بینی چیست؟

یکی از نکات قبل از جراحی بینی که باید به آن توجه کنید، این است که هدف یا اهداف جراحی بینی چیست و جراجی بینی در این زمینه چه کمکی می تواند به شما بکند؟ در ادامه می خواهیم رایج ترین خواسته ها و نیازهای افراد را که بعد از جراحی بینی می خواهند به آن برسند را برای شما آماده کرده ایم. این موارد به شما کمک می کنند که خواسته های متعادل تری از جراح خود داشته باشید:

  • باریک تر کردن استخوان بینی برای زیبایی بیشتر
  • تنگ یا گشاد کردن سوراخ های بینی
  • صاف کردن، بینی کج
  • تغییر نوک بینی
  • تغییر زاویه بینی و لب بالا

در نهایت هدفی که از موارد بالا شما می دانید که این افراد داشته اند، صورت زیباتر و جذابیت بیشتر بوده است.

جراح بینی، مهم ترین پیش زمینه لازم

یکی از نکات مهم قبل از جراحی بینی، انتخاب یک جراح خوب و ماهر برای انجام عمل بینی است! یک جراح آماتور ممکن است که نه تنها شما را به هدفتان نرساند بلکه تناسب بینی شما را نیز برهم بزند. در این زمینه بهتر است که تمامی احتیاط های لازم برای انتخاب یک جراح زیبایی بینی را به خرج دهید.

گاهی اوقات لازم است که قبل از انتخاب جراح برای جراحی زیبای بینی با بیماران آن تماس بگیرید و از نحوه برخورد آن و پاسخگویی بعد از عمل مطئن شوید. پزشکان ماهر و حرفه ای معمولا رزمه بسیار خوبی دارند که باید به آن توجه کنید.

پیشنیه مثبت جراح و توجه ویژه آن به مجراهای تنفسی می تواند مهم ترین معیارهای لازم برای تشخیص یک جراح خوب باشد. شهرت خوب و مثبت یک جراح می تواند به شما در انتخاب راحت تر آن کمک کند.

بیشتر بخوانید  انحراف بینی

عمل بینی کاملا شخصی است!

مسئله ای که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می گیرد، این است که عمل جراحی زیبایی بینی یک عمل کاملا شخصی است و باید برای انجام خوب آن با جراح ارتباط خوبی برقرار کرد. ارتباط خوب شما با جراحتان به شما کمک خواهد کرد که نتیجه بهتری داشته باشید.

پزشک جراح شما باید به راحتی با شما ارتباط برقرار کند و از این طریق نگرانی ها و دغدغه هایی که باعث شده است، شما جراحی زیبایی بینی را انتخاب کنید، درک کند. شما نباید تحت هیچ شرایطی به پزشکی که تنها شما را تحت فشار قرار داده است به عمل جراحی زیبایی بینی تن دهید.

باید بدانید که تمامی پزشکان جراح، آلبوم هایی دارند که تمامی مریضان آن ها عکس های قبل و بعد از عملشان موجود است. با توجه به این عکس ها و بیماران می توانید، تشخیص دهید که چرا تا چه میزان توانسته است در کار خود تاکنون موفق عمل کند؟

سوالاتی که در ادامه آن ها را با شما مطرح می کنیم به شما کمک خواهد کرد که برای انتخاب جراح راحت تر عمل کنید:

  • آیا این دکتر سلیقه خوبی در انجام عمل دارد؟
  • آیا نتایج عمل جراحی زیبایی بینی طبیعی هستند؟
  • آیا عکس ها به خوبی و با دقت گرفته شده اند؟

 

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.