رینوپلاستی در مشهد:معیارهای جراحی بینی موفق

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > رینوپلاستی در مشهد:معیارهای جراحی بینی موفق
رینوپلاستی در مشهد

رینوپلاستی در مشهد:معیارهای جراحی بینی موفق

رینوپلاستی یا همان عمل جراحی زیبایی بینی یکی از راه هایی است که افراد زیادی برای رسیدن به زیبایی از آن استفاده می کنند. افرادی که رینوپلاستی در مشهد یا دیگر شهرها انجام می دهند، خواهان رسیدن به هدف خود بعد از عمل جراحی هستند و دوست ندارند بعد از متحمل شدن هزینه و مراقبت های بعد از عمل به هدف خود نرسند.

امروز در سایت رسمی دکتر الهام آذرنوش شما را با معیارهای موفقیت آمیز بودن یک جراحی بینی در مشهد و دیگر شهرها آشنا خواهم کرد.

رینوپلاستی در مشهد

معیارهای جراحی بینی (رینوپلاستی)

تمامی افرادی که رینوپلاستی در مشهد یا دیگر شهرها را برای زیبایی انتخاب می کنند به دنبال زیباتر شدن و تغییر چهره خود هستند. متاسفانه آمار بیمارانی که نتیجه دلخواه خود را نگرفته اند، کمی نگران کننده است به همین دلیل سعی کردم امروز در این مقاله معیارهای یک رینوپلاستی یا عمل بینی موفق را با شما در میان بگذارم.

همانطور که حتما خودتان هم اطلاع دارید، آمار جراحی بینی در ایران رو به رشد است و جراحان ماهر بسیاری در داخل کشور داریم. قبل از توضیح در مورد معیارهای یک جراحی موفق لازم است کمی بیشتر با علت و دلایل این عمل آشنا شویم.

رینوپلاستی چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟

به عمل جراحی بینی، رینوپلاستی می گویند. این عمل معمولا توسط یک جراح گوش و حلق و بینی، جراح فک و صورت و یا جراح پلاستیک انجام می شود. رینوپلاستی در مشهد و دیگر شهرهای ایران طرفداران زیادی دارد. افراد به دلایل مختلفی دست به این کار می زنند.

در ادامه ایرادهای مختلفی که جراحی بینی می تواند برطرف کند را بصورت تیتروار با هم بررسی خواهیم کرد:

 • اندازه بزرگ بینی
 • قوز دار بودن بینی یا اصلاحا عقابی بودن آن
 • افتادگی رو به پایین نوک بینی
 • کم بودن زاویه بینی و لب
 • بزرگ بودن یا اصطلاحا جعبه ای شکل بودن نوک بینی
 • دو شاخه بودن نوک بینی
 • دماغ زین اسبی حاصل جراحت یا انحرافات ارثی
 • بدشکل شدن بینی پس از عمل جراحی
 • و …
بیشتر بخوانید  جراحی بینی با لیزر

رینوپلاستی در مشهد

چه تفاوتی میان رینوپلاستی سنتی و مدرن وجود دارد؟

رینوپلاستی در مشهد یا دیگر شهرها به دو روش سنتی و مدرن انجام می شود. در روش سنتی عمل بینی، جراحان تنها به کوچک شدن بینی و ظاهر آن توجه می کردند و متوجه ایجاد مشکلات تنفسی برای مراجعه کننده نبودند. با پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی های جدید در این حوزه، جراحان ماهر عمل زیبابی نه تنها قادر به کوچک تر کردن و زیباتر کردن ظاهری بینی هستند بلکه می توانند از نظر کاربردی هم از مشکلات تنفسی که در آینده ممکن است برای بیمار رخ دهد، جلوگیری کنند. در ادامه معیار های یک رینوپلاستی موفق را با هم بررسی خواهیم کرد.

بینی جدید باید طبیعی باشد!

یکی از مهم ترین معیارها برای تشخیص موفقیت آمیز بودن رینوپلاستی در مشهد یا دیگر شهرها طبیعی بودن آن است. به بیان دیگر اگر رینوپلاستی به نحوی انجام شده باشد که مخاطب در نگاه اول متوجه جراحی بینی شده باشد، عمل آنچنان موفقیت آمیز نبوده است.

همه ی ما می دانیم، زیبایی طبیعی قابل ستایش است و اگر یک جراح بتواند با مهارت عمل بینی را بصورتی انجام دهد که طبیعی به نظر برسد، اولین معیار موفقیت آمیز بودن بینی را پاس می کند.

مشکلات تنفسی نباید ایجاد شوند.

هر جراح حرفه ای قبل از انجام عمل بینی در مشهد یا دیگر شهرها باید ۳ مورد مهم را انجام دهد:

 • آندوسکوپی تشخیصی برای نشان دادن آناتومی داخل بینی که در انتخاب نوع عمل بسیار مهم است.
 • راینومانومتری برای شناسایی راه هایی هوایی بینی کاملا ضروری است.
 • آکوستیک راینومتری هرگونه مانع و تنگی در بینی را مشخص می کند.
بیشتر بخوانید  عمل بینی در بارداری

پیش از شروع عمل هر جراحی باید تمام سعی خود را برای باز کردن راه تنفس از طریق رفع انحراف تیغه بینی انجام دهد. پس از باز کردن راه تنفس، جراح می تواند به بخش های ظاهری بینی بپردازد و عمل رینوپلاستی را انجام دهد.

مشکلات تنفسی زمانی ایجاد می شوند که جراح نتواند راه تنفسی را از طریق رفع انحراف تیغه بینی باز کند. اگر مراجعه کننده بعد از رینوپلاستی در مشهد یا دیگر شهرها دچار مشکلات تنفسی نشود، می توان گفت عمل تا این جای کار کاملا موفق بوده است.

رینوپلاستی در مشهد: تناسب و هارمونی صحیح بینی و دیگر اجزای صورت

برخی از افراد تصور می کنند، می توانند یک مدل بینی را مانند یک مدل لباس برای خود انتخاب کنند و اصطلاحا این کار را بصورت سلیقه ای انجام دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین بینی برای هر فرد فقط یک بینی است که با دیگر اجزای صورت تناسب و هارمونی داشته باشد.

برای تشخیص این نوع بینی نیاز است که حتما یک جراح پلاستیک با توجه به دانسته های خود استفاده کند و بیمار نباید در این امر اصرار ورزد چرا که به احتمال زیاد بعد از رینوپلاستی در مشهد کاملا زیبایی خود را از دست خواهد داد.

پس معیار بعدی برای یک عمل موفقیت آمیز بینی، میزان تناسب آن با صورت فرد است که هر انسانی می تواند آن را تشخیص دهد.

رینوپلاستی در مشهد

 

 

رینوپلاستی در مشهد: دست نخوردن سوراخ های بینی

در جراحی بینی به شیوه های جدید که امروزه مزایای زیادی را برای مراجعه کنندگان نسبت به روش های سنتی و قدیمی در پی دارد، سوراخ های بینی به هیج وجه دست زده نمی شوند. اولین دلیل برای انجام این کار این است که می توان گفت در تمام موارد دست خوردن سوراخ بینی کاملا مشخص می شود و زیبایی طبیعی که در اولین معیار صحبت کردیم از بین می رود.

بیشتر بخوانید  جراحی بینی فانتزی چیست؟چه تفاوتی با طبیعی دارد؟

دومین دلیل ایجاد عارضه، تنفس بعد از عمل برای بیمار است که معمولا به خاطر کم شدن قطر مجرای تنفسی اتفاق می افتد. پس معیار بعدی برای یک عمل موفقیت آمیز بینی، دست نخوردن سوراخ های بینی است.

پشت بینی طبیعی

همانطور که در اولین معیار به شما گفتم، طبیعی جلوه کردن بینی یکی از اصلی ترین معیارهای یک رینوپلاستی موفقیت آمیز بینی است. در روش هایی جدید جراحی بینی در مشهد و دیگر شهرها که جراحان ماهر استفاده می کنند، سعی می شود که پشت بینی کاملا طبیعی به نظر برسد.

امیدوارم به طور کامل با معیار های یک عمل موفق بینی آشنا شده باشید و برای دیدن نمونه کارها به این لینک مراجعه کنید.

 

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.