عمل زیبایی بینی در مشهد برای بینی گوشتی و استخوانی انجام می شود

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > عمل زیبایی بینی در مشهد برای بینی گوشتی و استخوانی انجام می شود
عمل زیبایی بینی در مشهد، استخوانی و گوشتی

عمل زیبایی بینی در مشهد برای بینی گوشتی و استخوانی انجام می شود

عمل زیبایی بینی امروزه خیلی پیشرفت کرده و طرفداران بسیاری دارد. عمل بینی بر اساس نوع بینی انجام می شود. به عنوان مثال عمل بینی گوشتی یکم سخت تر از عمل بینی استخوانی است. برای انجام دادن زیبایی بینی بهتر است بعد از تحقیقات و استفاده کردن از تجربه های دیگران به پزشک متخصص مراجعه کرد و مطمعن بود که مشکل خاصی پیش نمی آید. عمل زیبایی بینی در مشهد بسیار رایج شده است.

اکثرا افراد برای عمل زیبایی بینی اقدام می کنند. هر چند که عمل راحتی نیست و سختی های بعد عمل را باید در نظر گرفت ولی انتخاب پزشک متخصص در آسان شدن سختی ها تاثیر زیادی دارد. باید توجه کرد که نتیجه ی عمل زیبایی بینی در مشهد دائمی است. تحقیقات در مورد عمل بینی در مشهد و در اختیار داشتن اطلاعات کافی کمک می کند تا رضایت کامل از نتیجه ی جراحی داشته باشیم.

انجام عمل زیبایی بینی در مشهد از نوع گوشتی

برای انجام دادن هر کاری بهتر است اول در آن زمینه اطلاعات کافی را داشته باشیم. با کمی تحقیق میتوان دریافت که هر آنچه در مورد عمل بینی های گوشتی اظهار نظر می کنند اصلا پایه ی علمی ندارد. برخی از افراد ادعا می کنند که فرم بینی های گوشتی پایدار نیست و بعد از مدتی به حالت اولیه بر می گردد. در حالی که اصلا این موضوع صحت ندارد و میتوان مانند بینی های استخوانی با خیال راحت جراحی را انجام داد.

با انتخاب بهترین جراح زیباترین بینی را داشته باشید

درست است که برای عمل بینی گوشتی باید دقت کافی داشت و کمی سخت تر است اما همه ی عمل های بینی می تواند بهترین نتیجه را داشته باشد به شرطی که توسط کسی انجام شود که واقعا در این رشته تخصص داشته باشد.  باید حساسیت بیشتری در انتخاب پزشک خوب به خرج داد چون یک فردی که در این زمینه تخصص ندارد آسیب های جدی هم از نظر مالی هم از نظر جانی برای بیمار  وارد می کند.

بیشتر بخوانید  پولیپ بینی

آیا لیزر برای کوچک شدن بینی های گوشتی مناسب است؟

بینی های گوشتی شکل ظاهری شان پهن تر از دیگر مدل های بینی است و پوست ضخیمی دارند. برای برخی افرادی که بینی گوشتی دارند اکثرا پیشنهاد می کنند از روش جراحی لیزری استفاده کنند ولی اصلا گزینه ی مناسبی نیست و بهتر است عمل بینی را برای داشتن بینی زیبایی انتخاب کنند. برای اینکه بینی های گوشتی بعد از عمل تورم نداشته باشند از آمپول های خاصی استفاده می کنند که باید تزریق آن توسط پزشک معالج انجام شود.

جراحی زیبایی بینی گوشتی در مشهد

                                                                         عمل زیبایی بینی گوشتی در مشهد

تفاوت بین عمل زیبایی گوشتی و استخوانی چیست؟

انواع بینی ها به دو دسته ی استخوانی و گوشتی تقسیم می شود. تفاوت این دو به خاطر غضرفشان است. بینی های استخوانی برخلاف بینی های گوشتی، غضرف محکمی دارند که آن دو را از هم متمایز کرده است. امروزه به قدری علم پیشرفت کرده است که قبل از عمل جراحی با استفاده از تصاویر سه بعدی فرم بینی بیمار نشان داده می شود. شاید برخی از افراد بر این باور باشند که برای زیبایی استخوان بینی میتوان از روش های دیگری به جز جراحی استفاده کرد ولی این کار امکان پذیر نیست و فقط عیب ها و انحرافات استخوان بینی از طریق عمل زیبایی بینی انجام می شود. برخی از عوامل باعث می شود تا فرم های بینی هر شخصی متفاوت باشد.

دلیل داشتن فرم بینی نامطلوب در چیست؟

بیشتر افراد از داشتن انحراف بینی رنج می برند مثلا یکی از عامل های انحراف بینی  وراثتی است. در برخی خانواده ها مدل بینی اکثر افراد خانواده استخوانی و انحراف دار است و یا گوشتی و غضرفی. این موضوع همان قضیه ی وراثتی است که اعضای خانواده به ارث برده اند.  یا احتمال دارد برخی افراد بر اثر ضربه ای که به بینی شان وارد شده یا شکسته است ظاهر بینی شان انحراف داشته باشد. این افراد اگر از بینی خود ناراضی باشند می توانند عمل بینی را برای زیبایی انجام دهند.

بیشتر بخوانید  چه کنیم تورم بعد از عمل جراحی بینی (رینوپلاستی) کم شود؟

به خاطر اینکه بینی های استخوانی پوست نازک تری دارند، عمل کردنشان نسبت به بینی های گوشتی راحت تر است. احتمال دارد بینی بیمار بعد از عمل عوارضی هم داشته باشد. برای اینکه اتفاق بدی نیفتد و از نتیجه ی عمل زیبایی بینی راضی باشید بهتر است که سلامت خود را در اولویت قرار دهید و  پزشکان با تجربه را برای این کار انتخاب کنید. اگر عمل بینی شما توسط پزشکی خبره انجام شود مطمعنا دیگر بعد از عمل بینی استخوان بینی به حالت اولیه بر نمی گردد.

عمل زیبایی بینی استخوانی
عمل زیبایی بینی در مشهد از نوع  استخوانی

مواردی که بعد از عمل زیبایی بینی باید به آن توجه کرد؟

خیلی از افراد بعد از عمل بینی دوست دارند خیلی زود فرم بینی شان مشخص شود و نتیجه ی عمل را ببینند. ولی باید در نظر داشت که عمل بینی کار راحتی نیست و بعد از آن باید مراقبت های بیشتری انجام شود تا بعدا مشکلی پیش نیاید. چسب هایی که بعد از عمل پزشک برای بیمار تجویز می کند باید طبق راهنمایی های پزشک انجام شود. درد بعد از عمل طبیعی است؛ و باید از داروهای تجویز شده استفاده کرد تا درد کاهش یابد.

بهتر است از آسپرین یا داروهایی که ضد التهاب هستند مصرف نشود چون باعث خون ریزی می شود. تب کردن بعد از عمل نرمال است و دلیلش از دست دادن آب بدن است اگر زمانی تب در بیمار بیش از حد نرمال بود باید پزشک را در جریان گذاشت. بعد از اینکه چسب بینی برداشته شد برخی شاید نگران باشند که اندازه ی بینی شان به همان حالت خواهند ماند ولی جای نگرانی نیست چون به مرور زمان پف بینی کاهش پیدا می کند و اندازه بینی به حالت نرمال خود برمی گردد.

بیشتر بخوانید  جراحی بینی و بارداری چه ارتباطی با یک دیگر دارند؟

عمل زیبایی بینی در مشهد

تاثیرات مثبت  عمل زیبایی بینی چیست؟

فرم بینی نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد. شاید کسی از داشتن بینی بد فرم احساس ناراحتی کند. خوشبختانه امروزه راه حلی برای اینگونه مشکلات است و جراحی زیبایی کمک می کند تا همانطور که دوست داریم چهره مان را طراحی کنیم. وقتی که برای انجام عمل بینی به پزشک مرجعه می کنید فرم بینی که قرار است داشته باشید را متناسب با صورت خودتان طراحی می کند و شما قبل از جراحی می توانید به طور کامل فرم دلخواه خود را تعیین کنید.

با انجام عمل زیبایی بینی می توانید بینی خود را کوچک یا بزرگ کنید و قوز بینی که باعث اذیت شما است را از بین ببرید. جراحی بینی علاوه بر اینکه برای زیبایی صورت مفید باشد برای مشکلات تنفسی نیز کمک می کند. این عمل باعث می شود کانال های گرفته ای که موجب تنگی نفس می شوند و در فرد مشکل تنفسی ایجاد می کنند به طور کامل از بین برود. عمل بینی حتی باعث می شود اعتماد به نفس در طرف مقابل زیاد شود و دیگر بابت داشتن بینی که فرم آن را دوست ندارند اذیت نشود.

حرف آخر

بهتون پیشنهاد می کنم عمل زیبایی خود را در مشهد با بهترین جراح زیبایی انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای بهترین جراح زیبایی بینی در مشهد اینجا کلیک کنید.

 

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.