جراح زیبایی بینی چه ویژگی هایی دارد؟

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > جراح زیبایی بینی چه ویژگی هایی دارد؟
انواع مدل جراحی زیبایی بینی

جراح زیبایی بینی چه ویژگی هایی دارد؟

انتخاب یک جراح زیبایی بینی خوب از خود عمل بینی بسیار سخت تر، دشوار تر و حساس تر است که باید به آن حتما توجه داشته باشید. جراحی بینی باید توسط یک فرد ماهر و مسلط انجام شود، این کار تنها راهی است که شاید درصد موفقیت عمل را بالا ببرد. با ما همراه باشید تا در زمینه انتخاب یک جراح خوب بیشتر صحبت کنیم.

جراح زیبایی بینی در کدام شهر بهتر است؟

جراحی بینی در مشهد و یا شهرهای بزرگ دیگر مانند اصفهان و تهران به علت داشتن جراحان ماهر و زبردست به بیماران توصیه می شود چرا که با این روش می توانند درصد موفقیت عمل بینی خود را افزایش دهند. البته گاهی وقتا بیماران ترجیح می دهند در شهر خود، تحت عمل جراحی قرار بگیرند تا هزینه رفت و آمد و اقامت پرداخت نکنند. این موضوع کاملا بستگی به نیاز و خواسته بیمار و شرایط او دارد.

جراحی بینی در مشهد

ویژگی های یک جراح بینی حرفه ای

تجربه

تجربه در عمل زیبایی بینی حرف اول را می زند. جراحی که تجربه زیادی در این زمینه دارد احتمالا بسیار موفق تر از جراح آماتور عمل خواهد کرد. علت این است که جراح بینی با تجربه معمولا با چالش های مختلفی در گذشته قبلا خود را مورد آزمایش قرار داده است.

مهارت

میزان مهارت یک جراح بینی حرفه ای را می توان با پرس و جو و کمی تحقیق را سنجید. این کار به شما کمک می کند که راحت تر به جراح اعتماد کنید و خود را برای جراحی بینی در مشهد یا هر شهر دیگری که هستید، آماده کنید.

بیشتر بخوانید  عمل بینی در بارداری

هزینه

شما می توانید هزینه های جراحی بینی در مشهد یا دیگر شهرها را بین جراحان بینی مقایسه کنید. معمولا هزینه اولویت بسیار کم تری در برابر تجربه و مهارت جراح دارد اما به هر حال جزو نکات مهم محسوب می شود.

بیماران قبلی

حتما یکی از کارهایی که قبل از انتخاب جراح بینی خود باید انجام بدهید، پرس و جو از مریض های قبلی این جراح است که نحوه کارش چگونه بوده است؟ چه خدماتی به بیمار در قبل و بعد از عمل ارائه داده است؟ هزینه و پرداخت آن به چه صورت بوده است؟ و …

ویژگی های جراحی بینی

ویژگی های یک جراحی بینی موفق در مشهد و یا دیگر شهرها

قبل از عمل بینی خود بهتر است این نکات را خوانده باشید تا با پزشک در جلسات معاینه، معیارهای خود را این گونه بیان کنید. شما باید از پزشک بخواهید که نهایت تلاش را برای رسیدن شما به هدفتان از جراحی بینی را انجام دهد. در ادامه لیستی از ویژگی های یک عمل بینی موفق را می توانید، مطالعه کنید.

طبیعی بودن

مهم ترین ویژگی که در موفقیت یا ناموفق بودن یک جراحی زیبایی بینی در مشهد و دیگر شهرها مد نظر گرفته می شود، میزان طبیعی بودن بینی در بعد از عمل است.

هرچه قدر سخت تر بتوان تشخیص داد که بینی عمل شده است، به آن معناست که عمل بینی موفق بوده است. البته این موضوع بستگی به آن دارد که بینی از نوع استخوانی باشد و یا نوع گوشتی؟

تفاوت در جراحی بینی گوشتی و استخوانی

درصد موفقیت در جراحی بینی استخوانی بسیار بیشتر از درصد موفقیت در جراحی بینی گوشتی است. احتمالا می پرسید که چطور همچین چیزی امکان پذیر است؟ علت اصلی در همین استخوانی و گوشتی بودن بینی است.

بیشتر بخوانید  سلامتی قبل از عمل بینی،چه شرایطی نمی توان عمل بینی انجام داد؟(2)

بینی های استخوانی به راحتی با دستکاری در استخوان می توانند فرم دلخواه را بگیرند اما بینی های گوشتی که غضروف آن ها را تشکیل داده است معمولا به سختی فرم می گیرند برای شکل دهی و فرم دهی به این نوع از بینی ها باید از تقویت غضروف استفاده کرد.

نبود مشکلات تنفسی در بعد از عمل

در گذشته اکثر بیماران بعد از جراحی بینی در مشهد یا دیگر شهرها دچار مشکلات تنفسی می شند و این جزو عوارض بعد از عمل آن ها بود. خوشبختانه با پیشرفت های تکنولوژی و علم ما شاهد پیشرفت هایی در جراحی بینی بوده ایم و راهکار های جدیدی که عوارض کم تری دارند و یا اصلا عوارضی ندارند!

مراقبت های بعد از عمل بینی

بعد از جراحی زیبایی بینی باید چه کاری انجام داد؟

اقدامات بعد از عمل بینی بسیار حیاتی و مهم هستند و همان میزان در موفقیت عمل بینی نقش دارند که جراح بینی نقش دارد. در ادامه شما را با چند اقدام مهم و اساسی بعد از جراحی بینی در مشهد یا هر شهر دیگری آشنا می کنیم:

  • کمپرس آب سرد از بعد از عمل حتی تا ۲۴ ساعت بعد از آن می تواند در کاهش ورم چشم و بینی کمک کند.
  • خندیدن و حرف زدن زیاد در ۷ روز اول بعد از عمل بینی می تواند، تاثیرات بدی داشته باشد.
  • خودرن غذاهای جویدنی بعد از عمل بینی تا ۴۸ ساعت می تواند فرم بینی را بهم بریزد، توصیه می شود از غذاهای راحت مانند سوپ در این مدت استفاده شود.
  • تا حدود ۱۴ روز بعد از عمل جراحی بینی در مشهد یا هر شهر دیگر از حضور در مکان های پر رفت و آمد و شلوغ مانند مترو بپرهیزید چرا که ممکن است بینی شما با دست یا چیز دیگری برخورد داشته باشد و فرم ظاهری آن درست نشود
  • برای این که ورم کمتری در صورت شما باشد، باید چند بالش در هنگام خواب در زیر سرتان قرار دهید تا سر شما از پاهای شما بالاتر قرار بگیرد.
  • اگر چشم های شما ضعیف است و از عینک طبی استفاده می کنید، نباید تا مدت دو ماه از آن استفاده کنید و در این مدت توصیه می شود که از لنز استفاده کنید.

جهت دیدن نمونه کارهای جراحی زیبایی بینی میتوانید لینک https://drazarnoush.com را کلیک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.