پوشش بیمه در عمل بینی

پوشش بیمه در عمل بینی
بیمه های درمانی معمولاً صرفا هزینه انجام عمل بینی به خاطر تصحیح عملکرد بینی را پوشش می دهند .بعضی بیماران میتوانند با پرداخت هزینه بیمه ماهانه از این خدمات استفاده نمایند . عمل بینی برای تصحیح عملکرد معمولاً برای بهبود عملکرد تنفسی مریض انجام می‌شود. قوانینی که درین نوع عمل جراحی اصلاح می گردند مشتمل بر موارد زیر میباشند :
• تنگ شدن دهلیز بینی که در آن دیوارهای جانبی بینی شروع به تکان به سمت داخل می نمایند و بنابراین راه تنفس شخص مسدود میگردد . دراین‌صورت جراحی تصحیح عملکرد بینی می تواند موقعیت این دیوارهای جانبی را در محل مناسب آن ها تثبیت نماید و براین اساس قابلیت و امکان تنفس راحت را در اختیار مریض قرار دهد .
• مخروط داخلی بزرگ در بینی که نیازمند حذف قسمتی از بافت داخلی این مخروط است و می تواند در هر یک از دو طرف سوراخ های بینی قرار داشته باشد . این مخروط ها وظیفه تمیز کردن هوا در طول عبور آن از بینی را بر عهده دارند. هنگامی که ‌این مخروط ها بسیار بزرگ باشند , میتوانند از عبور هوا جلوگیری و ممانعت نمایند.  بنابراین جراح می تواند اندازه این مخروط ها را کوچک نماید تا به این ترتیب امکان تنفس مناسب برای فرد مریض ایجاد شود.
• شکسته شدن استخوان بینی
• انحراف جداره جدا کننده منافذ بینی که در‌این وضعیت جداره بینی به یک طرف متمایل میشود و بنابراین جلوی تنفس صحیح شخص را می‌گیرد.

برای استفاده از خدمات بیمه برای عمل بینی , جراح شما می تواند مدارک ما یحتاج را با استفاده از چندین روش خاص در اختیار شما قرار دهد. به عنوان مثال سی تی اسکن ناهنجاری های موجود در بینی شما‌را که برای دیگران قابل مشاهده نیست , نشان می‌دهد. با استفاده از روش آکوستیک رینومتری می توان از موقعیت داخل بینی مریض یک تصویر تهیه کرد.  از طریق رینومانومتری می توان برای تعیین سطح و میزان عبور هوا از سوراخ های بینی استفاده کرد.  در برخی موردها , شرکت های ارائه دهنده بیمه خدمات درمانی بیماران را ملزم می نمایند که نشان دهند سعی در بهبود مشکلات عملکرد بینی خویش با استفاده از سایر روش های درمانی داشته اند . این روش ها میتوانند دربرگیرنده استفاده از آنتی هیستامین ها , تزریق ضد حساسیت , و هم استفاده از اسپری استروئید باشند .

بیشتر بخوانید  تفاوت یک جراحی بینی موفق در مردان و زنان

اطلاعات بیشتر بیشتر درباره عمل بینی در مشهد

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.