موارد قابل توجه برای انجام جراحی زیبایی بینی در مشهد

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > موارد قابل توجه برای انجام جراحی زیبایی بینی در مشهد

موارد قابل توجه برای انجام جراحی زیبایی بینی در مشهد

ما در جهانی زندگی می کنیم که همه ی مردم آن خواهان زیبایی هستند؛ و همه ی انسان ها تمایل به داشتن چهره ای زیبا هستند. نمیتوان گفت کسی تمایل ندارد صورتی زیبایی داشته باشد. جراحی یکی از راههایی است که به طرفداران زیبایی کمک می کند تا به چهره ی دلخواه خود برسند. جراحی زیبایی بینی در مشهد و همچنین در همه جای کشورمان انجام می شود.

اگر کسی از چهره ی خود ناراضی است می تواند با کوچکترین تغییر و جراحی به آن چیزی که دوست دارد برسد. جراحی بینی زیبایی در مشهد نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. داشتن تخصص در جراحی یک امتیاز مثبتی است تا بتوان با اعتماد کامل و خیال راحت زیبایی صورت انجام گیرد.

موارد قابل توجه برای انجام جراحی زیبایی بینی در مشهد

همانطور که می دانیم وقتی اسمی از جراحی برده می شود ناخودآگاه ترس تمام وجودمان را می گیرد. جراحی زیبایی بینی در مشهد میتواند بسیار راحت باشد اگر که تمام جوانب را در نظر بگیریم. کسانی که از فرم بینی خود ناراضی هستند این حق را دارند که بخواهند با جراحی تغییری در چهره ی خود ایجاد کنند. اما مواردی هست که شخص درخواست کننده باید به آنها توجه داشته باشد.

فردی که میخواهد عمل زیبایی انجام دهد باید هدف اش را از انجام آن مشخص کند. از آنجایی که جراحی بینی یک مورد خاصی است بنابراین باید توسط پزشکان متخصص انجام شود. کسی که در این زمینه ماهر و خبره نباشد ممکن است بیماران را با مشکلات جدی مواجه کند. یکی از مزیت های جراحی بینی این است که به راحتی میتوان به پزشک اعتماد کرد و مطمعن شد که بعد عمل مشکلی تهدید کننده نخواهد بود.

 

جراحی بینی در مشهد

جراحی بینی در مشهد و فرم زیبای بینی

بعد از انتخاب پزشک مناسب فرد درخواست کننده به مرحله ای وارد می شود که باید هر آنچه که در سر دارد با پزشک متخصص بازگو کند. هیچ سخنی نباید ناگفته بماند چون تعیین کردن فرم بینی و قالب بینی باید با نظر بیمار انجام شود و دلخواه او باشد.  برخی برای زیبا کردن بینی خود خواستار جراحی بینی در مشهد هستند و برخی دیگر برای مشکلات تنفسی و یا پلیب بینی برای جراحی اقدام می کنند.

بیشتر بخوانید  هزینه جراحی زیبایی بینی؛ عمل بینی در مشهد در سال 98

مهم نیست که چه هدفی برای انجام جراحی صورت گرفته مهم نتیجه ی جراحی است که اگر توسط یک فرد متخصص انجام شود  قطعا عوارض بدی از جراحی باقی نمی ماند. بهتر است که شرایط سنی بیمار هم مدنظر باشد جراحی در سن مناسب خود صورت بگیرد.

جراحی بینی به روش باز

برای انجام دادن جراحی بینی از دو روش باز و بسته استفاده می کنند. روش باز برای انجام برخی از مشکلات مثل پولیپ بینی انجام می شود یا اگر مراجعه کننده ای از تنگی نفس از راه بینی مشکلی داشت این عمل پیشنهاد می گردد. در این روش غضرف بین دوتا سوراخ بینی کاملا برش داده می شود و کل بدنه ی بینی به سمت بالا کشیده می شود و جراحی انجام می شود.

همچنین در این روش تغییر نوک بینی هم صورت می گیرد.  عمل باز علاوه بر رفع  مشکلات بینی برای زیبایی نیز انجام می شود. به علت اینکه قسمت رویه ای بینی کاملا باز میشود بعد از جراحی، بیمار کبودی اطراف چشم و صورت را تجربه می کند. اکثر کسانی که برای قرینه سازی بینی خود نگران هستند می توانند جراحی باز را به پزشک خود پیشنهاد بدهند چون در این روش جراحی، احتمال خطا در قرینه سازی کمتر است. این روش جراحی را با بیهوشی کامل انجام می دهند.

 

عمل بینی به روش باز وبسته

جراحی زیبایی بینی در مشهد به روش باز و بسته

جراحی بینی به روش بسته

در عمل بسته دیگه کاری با قسمت رویه ی بینی ندارند و از طریق سوراخ های بینی این جراحی انجام می شود. اکثر پزشکان برای کسانی که می خواهند مشکل قوز بینی شان را رفع کنند عمل بسته را انجام می دهند.

بیشتر بخوانید  اطلاعات تکمیلی در مورد جراحی زیبایی بینی

و اگر پزشک معالج تشخیص بدهد که بینی بیمار مشکل مهمی ندارد و زیبایی نوک بینی نیاز نیست این روش را پیشنهاد می دهند. احتمال دارد بعد از عمل در روش جراحی بینی بسته مختصر تفاوتی در قرینه سازی سوراخ بینی دیده شود. اگر جراحی بینی توسط پزشک متخصص انجام شود مدت زمان اش طولانی نخواهد بود.

البته با توجه به مهارت پزشکان مدت زمان جراحی بینی متفاوت است. برخلاف عمل جراحی باز در این روش بیمار کبودی زیادی نخواهد داشت و در کمترین زمان بهبودی صورت می گیرد. احتمالا در این روش بیهوشی کامل را انجام ندهند و بیمار نیمه هوشیار باشد.

برای انجام جراحی بینی بهتر است روشی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد. چون جراحی باز و بسته برای هرکسی مناسب نیست. پزشکان متخصص بهترین راهنمایی را برای انتخاب شما در روش جراحی زیبایی بینی در مشهد ارائه خواهند داد.

آزمایشات مورد نیاز برای جراحی بینی

از زمانی که برای جراحی زیبایی بینی در مشهد اقدام می کنید تا روز جراحی، پزشک متخصص از شما اطلاعات و آزمایش هایی را جمع آوری می کند تا به نحو احسن جراحی بینی صورت بگیرد. یکسری از آزمایشاتی هست که قبل از جراحی باید انجام داد.

 

آزمایش خون

انجام آزمایش خون برای جراحی بینی زیبایی در مشهد

اول از همه پزشک فرد مراجعه کننده را معاینه می کند تا مطمعن شود واقعا به جراحی بینی نیاز دارد. برخی از بیماران هستند که بعد از مراجعه از طرف پزشک متخصص قانع می شوند که نیاز به هیچگونه جراحی ندارند.

قبل از جراحی خیلی مهم است که افراد داوطلب برای جراحی آزمایش خون را انجام دهند تا  هموگلوبین را به صورت دقیق بررسی کنند. اگر شخصی مشکل قلبی داشته باشد احتمال زیاد اضطراب زیادی را تحمل کند و این برای بیمار اصلا خوب نیست و قبل از عمل حتما باید وضعیت قلبی بررسی شود تا در حین عمل مشکلی پیش نیاید.

بیشتر بخوانید  جراحی بینی در مشهد چگونه است؟

جراحی بینی در مشهد به هیچ عنوان برای زنان باردار توصیه نمی شود. پزشک معالج برای اینکه مطمعن باشد بیمار خود حین عمل مشکلی نخواهد داشت آزمایش بارداری را برای بانوان تجویز می کند. جراحی برای خانم های باردار تحت هیچ شرایطی خوب نیست و بهتر است قبل از جراحی اطمینان حاصل کرد.

برخی از افراد از برخی بیماری هایی که دارند باخبر نیستند و شاید اطلاعات کافی در اختیار پزشک قرار ندهند برای همین پزشک عکس برداری از قفسه ی سینه را برای بیمار تجویز می کند. چون احتمال دارد بیمار دچار ناراحتی ریه باشد و حین عمل در لحظه ی بیهوشی از نظر تنفس به مشکل برخورد کند.

فقط معاینه ی فیزیکی کافی نیست و باید بیماران از نظر روانی آماده باشند و با جراحی بینی مشکلی نداشته باشند. برخی از افراد استرس بیش از حد در خود ایجاد می کنند و فشار روانی زیادی را تحمل می کنند.

حرف آخر 

به همین دلیل واجب است که آمادگی لازم را برای جراحی در خود به وجود بیاورند و از هرگونه استرس دوری کنند تا در طول جراحی آرامش کافی داشته باشند. بهتر است آزمایشات قبل از جراحی با دقت انجام شود و پزشک آن ها را بررسی کند تا عمل موفقیت آمیزی برای بیمار و پزشک میسر شود.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر الهام آذرنوش اینجا کلیک کنید و بعد بینی خود را عمل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.