هزینه جراحی زیبایی بینی؛ عمل بینی در مشهد در سال ۹۸

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > هزینه جراحی زیبایی بینی؛ عمل بینی در مشهد در سال ۹۸
عمل بینی در مشهد درسال 98

هزینه جراحی زیبایی بینی؛ عمل بینی در مشهد در سال ۹۸

جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی بین مردم است. از جوانان گرفته تا افراد میانسال به دنبال زیبایی بینی و ظاهر خود هستند. اگر این عمل توسط متخصصان و پزشکان ماهر و چیره‌دست انجام شود، علاوه بر زیبایی مشکلات پنهانی همانند انحراف بینی و مشکلات تنفسی نیز برطرف می‌شوند. بسیاری از افراد دوست دارند که این عمل را به بهترین صورت و با بهترین کیفیت انجام دهند. دکتر آذرنوش عمل بینی در مشهد در سال ۹۸ را به بهترین شکل ممکن و با کمترین قیمت انجام می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم با ما در این مطلب همراه باشید تا با چگونگی انجام این عمل آشنا شوید.

عمل بینی در مشهد در سال ۹۸

رینوپلاستییا جراحی بینی از جراحی‌ های زیبایی رایج در کشور است. هدف ما باید از جراحی بینی در مشهد بهبودی شکل ظاهری صورت و بینی همراه با اصلاح ایرادات آن باشد. این مسئله مهم است که فرد اهمیت هر دو جنبه‌ی زیبایی و کارایی بینی را درک کند. جراحی بینی می‌تواند با روش‌های متفاوتی ظاهر بینی شما را تغییر دهد. مثلاً سایز بینی با سایر اجزای صورت متناسب می‌شود، قوز بینی و افتادگی پل بینی از نیمرخ از بین خواهد رفت.

به‌ هر حال اگر در مورد نتایج ضعیف جراحی بینی سرچ کنید، متوجه می‌شوید درصد بالایی از جراحی‌های بینی بر اثر سهل‌انگاری یا کم بودن اطلاعات پزشک و اصرار اشتباه بیمار به عمل جراحی خراب شده‌اند. یکی از مشکلاتی که آمار بالایی در بین بیماران دارد و آن‌ها را ناراضی کرده است، ظاهر مصنوعی و غیرطبیعی بودن بینی آن‌ها است. درصورتی‌که هدف از هر عمل جراحی بینی اصلاح ایرادهای بینی مثل شکل، سایز و عرض بینی است؛ بدون این‌که ظاهر مصنوعی در آن ایجاد شود.

بیشتر بخوانید  با عوارض عمل بینی با لیزر در مشهد بیشتر آشنا شوید!

عمل بینی در مشهد درسال 98

 

ویژگی یک عمل بینی خوب

ویژگی مشترک همه‌ی عمل‌های بینی خوب، ظاهر طبیعی بینی است. جذاب شدن بینی بر این اساس است که بینی با سایر اجزای صورت تناسب و هماهنگی داشته باشد. یکی از مراحل ایجاد یک بینی طبیعی این است که پزشک موردنظر قسمت‌هایی از بینی که در حال حاضر خوب هستند را پیدا کند و بگذارد به عنوان جزئی از ویژگی‌های منحصر به فرد صورت بیمار باقی بماند. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که پزشک متخصص باید رعایت کند تا بینی فرد طبیعی بماند، ویژگی‌های نژادی بیمار است. پزشک باید علاوه بر این دو مورد طول و عرض صورت، زوایای کلی یا نوع گردی صورت، برجستگی چانه، سایز گونه‌ها و چشم‌ها و حتی شخصیت کلی افراد را در نظر داشته باشد. در نظر گرفتن این موارد بسیار مهم است زیرا یک بینی گرد کوچک به یک صورت بزرگ زاویه‌دار اصلاً نمی‌آید.

نقش جراح در عمل زیبایی بینی

قبل از پیدا‌کردن یک جراح بینی خوب در اولین قدم باید هدف خود را از جراحی بینی مشخص کنید. باید هر تغییر ریز و درشتی که قصد دارید روی صورتتان نقش ببندد را مشخص کنید تا در جلسه مشاوره خواسته خودتان را به درستی به جراح منتقل کنید. وقتی انتظارات خود را از عمل زیبایی بینی بدانید به‌راحتی می‌توانید بهترین جراح را پیدا کنید. دیدن طرح بینی همان‌طور که قرار است شکل بگیرد امکانی است که به شما نشان می‌دهد چه می‌خواهید و جراح را از کاری که باید انجام دهد آگاه می‌کند.

بعد از تعیین دقیق هدف از عمل بینی لیستی از متخصصان جراحی زیبایی بینی یادداشت کنید. حین تهیه لیست تخصص پزشک برای انجام عمل بینی و میزان بودجه‌تان برای عمل را در نظر داشته باشید. پس برای عمل بینی در مشهد در سال ۹۸ لیستی از پزشکان حاذق تهیه کنید و با صبر و بردباری در مورد هزینه‌ها و مهارت پزشکان تحقیق کنید و سپس تصمیم‌گیری کنید.

بیشتر بخوانید  هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی مشهد

بررسی عمل بینی در مشهد درسال 98

ویژگی ‎های یک جراح خوب برای عمل بینی در مشهد در سال ۹۸

اول از همه در نظر داشته باشید که پزشکان انتخابی شما باید فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی یا متخصص گوش، حلق، بینی و یا متخصص جراحی فک و صورت باشند. هر سه دسته نام برده شده علم لازم برای انجام عمل بینی را در دوره‎های تخصصی خود می‌آموزند؛ اما وظیفه شما این است که پزشکی را انتخاب کنید که سابقه، هنر و مهارت بالایی داشته باشد.

هزینه عمل بینی در مشهد

تخصص و تجربه جراح، نوع بینی بیمار (استخوانی یا گوشتی)، کلینیک یا بیمارستان محل بستری و مشکلات جانبی بیمار مانند انحراف بینی و خیلی موارد دیگر عواملی هستند که در تعیین قیمت عمل زیبایی بینی تأثیر دارد. مجموع این عوامل هزینه پایانی عمل را تعیین می‌کند. مثلاً بینی‌های گوشتی نسبت به سایر بینی‌ها نسبتاً هزینه بالاتری دارند زیرا نیاز به تقویت غضروف و اعمال تخصصی بیشتری دارد. باوجود اینکه مشهد دارای جراحان زیبایی بسیار ماهری است ولی خوشبختانه هزینه پایانی عمل برای بیماران نسبت به دیگر شهرها بخصوص تهران حدود ۵۰ درصد ارزان‌تر است. در حال حاضر عمل بینی در مشهد در سال ۹۸ حدود ۴ میلیون تومان است و بیشترین مقدار آن به ۱۸ میلیون هم می‌رسد. تجربه جراح و میزان سخت بودن عمل جراحی و همچنین مواردی که بالاتر ذکر کردیم در تعیین این قیمت دخیل هستند.

پرداخت هزینه‌ ی عمل در مشهد

به دلیل هزینه‌های هنگفت عمل زیبایی بینی بسیاری از بیماران به دنبال ارزان‌ترین قیمت و حتی اقساطی کردن هزینه عمل هستند. تا چند سال پیش پزشکان، کلینیک‌ها و متخصصان با دانستن این موضوع روش‌هایی برای پرداخت بیماران در نظر ‌می‌گرفتند؛ اما در چند سال اخیر ترجیح می‌دهند هزینه‌ها را همان ابتدای عمل جراحی دریافت کنند.

بیشتر بخوانید  جراحی بینی: مهم ترین نکاتی که قبل از عمل بینی باید بدانید! (24 نکته)

انواع عمل بینی در مشهد درسال 98

پرداخت هزینه توسط بیمه

شرکت بیمه در اکثر مواقع هزینه عمل بینی را پرداخت نمی‌کند. اگر جراحی صرفاً برای زیبایی باشد که به هیچ عنوان هیچ هزینه‌ای را به شما پرداخت نخواهد کرد. پس اگر تمایل به این عمل دارید باید هزینه تمام مراحل را خودتان بپردازید. برخی از شرکت‌های بیمه بخشی از هزینه عمل را پرداخت می‌کنند اما در مواردی خاص وقتی بینی فرد دچار شکستگی، انحراف و مشکلات تنفسی باشد. هرچند اثبات این موضوع‌ها به شرکت بیمه خیلی مشکل است و در اکثر موارد غیرممکن است. با تمام نکات ذکر شده می‌توانید عمل بینی در مشهد در سال ۹۸ به بهترین نحو، با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انجام دهید.

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.