چند نوع عمل بینی داریم؟

پرداخت هزینه عمل بینی مشهد

چند نوع عمل بینی داریم؟

عمل بینی جز یکی از عمل‌های زیبایی می‌باشد که خود فرد علاقه‌مند انجام آن است و تقریباً رضایت کامل از این عمل را دارد. به دلیل حساس بودن این عمل، هزینه نسبتاً زیادی دارد. دکتر آذرنوش جراح و متخصص عمل زیبایی بینی با ارائه بهترین امکانات در مشهد آماده خدمت‌رسانی به شماست. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

یکی از دلایل ارزان‌تر بودن هزینه عمل بینی در مشهد این است که مشهد به‌عنوان یک شهر مذهبی و توریستی جمعیت زیادی پیداکرده است و به دلیل برابری عرضه با تقاضا، مشهد پزشکان متخصص زیادی در این زمینه را در اختیار دارد. هم‌چنین این شهر به دلیل بزرگ بودن از بیمارستان‌ها و امکانات بیشتری بهره‌مند‌است که کار پزشکان را راحت‌تر می‌کند.

هزینه عمل بینی در مشهد به چه صورت است؟

هزینه عمل بینی در مشهد هم به نفع پزشک است و هم به نفع بیمار! می‌پرسید چرا؟ یک اینکه تمام افرادی که می‌خواهند بینی خود را عمل کنند به خواسته خود می‌رسند و دو اینکه بیمارهای پزشکان روز به روز افزایش پیدا می‌کند. یکی دیگر از سیاست‌هایی که درون اقساطی شدن هزینه عمل نهفته است، بحث اعتماد می‌باشد. اعتمادی که پزشک به بیمار خود ابراز می‌کند باعث جلب رضایت وی شده و بیمار هم با خیال راحت و بدون استرس می‌تواند خود را به دست جراح بسپارد. در نتیجه این اعتماد دوطرفه می‌تواند رابطه‌ای پرسود برای بیمار و پزشک داشته باشد.

انواع هزینه عمل بینی در مشهد

هزینه‌های عمل بینی

عوامل تعیین‌کننده هزینه‌های عمل بینی نظیر:

دستمزد جراح: جراح‌ها بسته به مدرک، نوع تخصص و تجارب خود در این زمینه قیمت‌گذاری می‌نمایند. هرچه جراح شما حاذق‌تر و متبحرتر باشد نتیجه مطلوب‌تری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانید  قبل از جراحی زیبایی بینی چه کارهایی باید انجام داد؟

هزینه آزمایش‌ها: همان‌طور که می‌دانید قبل از عمل شما باید یک سری از آزمایش‌ها را انجام بدهید. هزینه آزمایش‌ها نیز به درمانگاه یا کلینیکی که شما انتخاب می‌کنید بستگی دارد. انتخاب یک کلینیک عالی با بهترین تجهیزات، قطعاً هزینه‌های بیشتری را به دنبال دارد.

هزینه پرستار یا هوشبر: پرستار یا هوشبری که در اتاق عمل قرار دارد نیز بسته به مدرک و سابقه خود هزینه‌بر است.

هزینه بیمارستان: انتخاب اتاق خصوصی و بیمارستانی با تجهیزات کامل‌تر می‌تواند هزینه‌های بیشتری را روی دست شما بگذارد.

هزینه عکس: عکس قبل از عمل هم از سری هزینه‌های جراحی زیبایی بینی می‌باشد.

نوع بینی: نوع بینی خود به‌تنهایی می‌تواند نقش مؤثری بر هزینه عمل داشته باشد. همان‌طور که می‌دانید هزینه عمل از روی مشکل و طریقه اصلاح بینی شما تعیین می‌شود. هزینه عمل بینی در مشهد برای بینی‌های استخوانی و گوشتی باهم متفاوت است. طبیعتاً اگر بینی شما نیاز به اصلاح کمتری داشته باشد هزینه کمتری را نیز می‌پردازید.

چند نوع عمل بینی داریم؟

۱- روش رینوپلاستی بسته

رینوپلاستی که از روش‌های قدیمی جراحی بینی بوده هنوز هم روش تخصصی بسیاری از پزشکان می‌باشد. استفاده از این روش جراحی بسته به نظر پزشک شما و اصلاحاتی که می‌خواهید روی بینی‌تان انجام شود، می‌باشد. در روش رینوپلاستی برش پوستی روی کلوملا (دیواره بین دو سوراخ بینی) صورت نمی‌گیرد و تنها برش‌ها از داخل بینی داده می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این روش عدم وجود برش پوستی است. البته روش رینوپلاستی معایبی هم دارد که ازجمله آن باید به عدم دید کامل پزشک به ساختار کلی بینی بیمار است. شما برای پرداخت هزینه عمل بینی در مشهد می‌توانید با مطب دکتر آذرنوش متخصص جراحی گوش، حلق و بینی در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید  نکات مهم قبل از جراحی زیبایی بینی

هزینه عمل بینی در مشهد

۲- روش جراحی بینی باز

یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین روش‌های عمل جراحی زیبایی بینی روش باز است. در این روش برش پوستی روی کلوملا داده می‌شود و پوست بینی به‌صورت کامل به سمت چشم‌ها برمی‌گردد. در روش جراحی باز پزشک به‌صورت کامل ساختار درون بینی را می‌بیند و احتمال خطا کمتر رخ می‌دهد. هم‌چنین پزشک به‌راحتی می‌تواند قرینگی بین دو سوراخ بینی را انجام دهد و درنتیجه بیمار رضایت بیشتری بعد از عمل خواهد داشت.

انواع مشکلات بینی

۱- انحراف تیغه بینی

تیغه بینی یا سپتوم قسمتی از بینی است که حفره بینی را به دو مجرا تقسیم نموده و این تیغه از بخش بالایی بینی، یعنی محل اتصال آن به جمجمه تا دو سوراخ بینی کشیده شده این عمل بینی جزو عمل بینی استخوانی قرار می‌گیرد.

۲- قوز بینی

بخش فوقانی استخوانی بینی رادیکس نام دارد. قوز روی بینی ناشی از بزرگ بودن رادیکس می‌باشد. برای از بین بردن قوز بینی جراح باید بخشی از رادیکس را بتراشد تا استخوان این قسمت صاف شود و برآمدگی آن از بین برود. باید بدانید این نوع از عمل نیز جز عمل بینی استخوانی به شمار می‌رود. مشکلات بینی برر روی هزینه عمل بینی در مشهد بسیار تاثیرگذار است.

۳- بینی سر پهن یا سر توپی

افراد زیادی از این مشکل در ظاهر خود احساس ناخوشایندی دارند. همان‌طور که حدس می‌زنید این نوع عمل در دسته عمل بینی گوشتی قرار می‌گیرد. نوک بینی‌هایی که گوشت زیادی در بخش جلویی بینی دارند و نوک بینی آن‌ها چرخش به پایین یا بالا دارد، جز نوک بینی توپی‌ها هستند. جراح در این قسمت غضروف بینی شما را به شکل دیگری درمی‌آورد و این پیچش یا چرخش را از بین خواهد برد.

بیشتر بخوانید  جراحی بینی با لیزر

هزینه عمل بینی در مشهد

۴- اصلاح فرورفتگی رادیکس

جالب است بدانید اگر رادیکس بینی کم‌عمق باشد، باعث فرورفتگی در بینی می‌شود. جراح برای پر کردن فرورفتگی باید از پیوند غضروف استفاده نماید. غضروف پیوندی برای این بخش باید از بدن خود شخص گرفته شود. درنتیجه با پر شدن فرورفتگی بالای رادیکس شیب بینی صاف‌شده و بینی زیباتری را شکل می‌دهد. اصلاح فرورفتگی رادیکس نیز در دسته جراحی بینی استخوانی قرار می‌گیرد.

۵- ناهمسان بودن سوراخ بینی

عدم تقارن سوراخ‌های بینی یکی از مشکلات در بینی افراد است که می‌تواند در روحیه افراد تأثیرات منفی بگذارد. عدم اعتمادبه‌نفس یکی از شاخص‌هایی است که هر فرد را علاقه‌مند به عمل جراحی زیبایی بینی می‌نماید که در مورد این مشکل نیز صدق می‌کند. علاوه بر عدم تقارن در سوراخ‌های بینی احتمال گشادی هم وجود دارد که تأثیرات منفی روی زیبایی فرد دارد. جراح متخصص زیبایی بینی در ابتدا این غضروف را هدف قرار داده و با دست‌کارهایی در این قسمت سعی می‌کند زیبایی بینی را برگرداند. هم‌چنین جراح بخشی از بافت بینی را برمی‌دارد تا سطح تنشی که باعث بزرگ و نامتناسب شدن سوراخ بینی شده را کاهش دهد. باید بدانید این عمل جز دسته عمل بینی گوشتی محسوب می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.