عمل بینی مردانه

عمل بینی مردانه

عمل بینی مردانه

تمایل به زیبایی در میان مردان امروزی در مقایسه با گذشته اهمیت بیشتری پیدا کرده است. میل به جراحی بینی و رفع عیوب آن هم یکی از همین نوع تلاش های مردان برای زیباتر شدن و عمل بینی مردانه است. اکثر مردان که برخلاف خانم ها عمل های زیبایی چندانی انجام نمی دهند از این نوع جراحی استقبال زیادی به عمل آورده اند تا جایی که مردان ، عمل جراحی بینی در مشهد را به عنوان عملی زیبایی و درمانی قلمداد می کنند.

 

در عمل بینی مردانه ، آقایان می توانند علاوه بر درمان بسیاری از نقائص ساختاری بینی از جمله انحراف تیغه بینی، مشکلات تنفسی، پولیپ بینی، به تغییر فرم ظاهری آن نیز بپردازند و با شکلی متفاوت از بینی شان رو به رو شوند.

آیا می دانستید جراحی های زیبایی می توانند تاثیرات مثبتی بر روی روح و روان افراد بر جای بگذارد، زیرا انسان ذاتاٌ میل به زیبایی دارد و می خواهد از لحاظ جسمی و روحی به بهترین شکل ممکن باشد.

 

تفاوت ساختار بینی مردان و زنان

بینی آقایان و خانم ها از نظر ساختاری و شکل ظاهری با هم تفاوت هایی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • بینی آقایان از نظر پهنا نسبت به بینی خانم ها پهن تر است.
  • پوست آقایان به طور کلی ضخیم تر از پوست خانم ها است؛ پوست بینی آن ها نیز ضخامت بیشتری نسبت به پوست بینی خانم ها دارد.
  • بینی آقایان غضروفی تر (استخوانی تر) از بینی خانم ها است.
  • علاوه بر این، ظرافت بینی خانم ها نیز بیشتر است. این موارد در جراحی نیز باید در نظر گرفته شود. بهترین جراح بینی با در نظر گرفتن تفاوت آناتومی بینی مردان و زنان، عمل رینوپلاستی را به بهترین نحو انجام خواهد داد.
بیشتر بخوانید  بهترین جراح بینی طبیعی در مشهد

 

ویژگی های منحصر به فرد بینی مردانه

شکل بینی مردان اغلب دارای یک پل برجسته و مستقیم به نوک بینی است که با زاویه ای ۹۰ درجه بین بینی و لب بالای است در مقابل فرم بینی خانم به شکل نرم و با زاویه ای مبهم است. هم چنین در برخی مواقع مشاهده شده است که قوز روی بینی مردان شایع تر از زنان است و شاید علت انجام جراحی زیبایی همین مورد باشد.

 

آقایان برای عمل بینی مردانه چه شرایطی باید داشته باشند؟

در این میان افرادی که بیش از هر کس دیگری شانس دست یافتن به نتیجه ای مطلوب را دارند که از لحاظ جسمی و روحی سالم باشند و همینطور از شکلی که از بین یخود بعد از عمل می خواهد تصوراتی داشته باشد و به صورت واقع بینانه ای در این مورد تصمیم گیری کند.

جالب است بدانید، آقایان برخلاف خانم در این چنین جراحی های زیبایی به سختی می توانند تصوری از فرم بینی خود بعد از عمل داشته باشند، اما با این وجود بهترین جراح عمل بینی در مشهد در کنارشان است تا با ارائه تجربیات و مشاوره های عالی نتیجه خوبی را برای اشخاص رقم بزند.

 

نقش جراح در عمل بینی مردانه

نکته مهمی که در جراحی عمل بینی مردانه باید در نظر گرفته شود، حفظ جذابیت چهره مردان و تناسب بینی با سایر اجزای دیگر صورت بعد از جراحی است، در صورتی که جراح بینی به تکنیک های جراحی تسلط کافی نداشته باشد و در زمینه جراحی بینی تجربه کافی نداشته باشد، ممکن است ظاهر بینی را به شکل فانتزی یا عروسکی در آورد و موجب شود که بینی با سایر اجزای دیگر صورت تناسب کافی را نداشته باشد .

بیشتر بخوانید  حمام کردن پس از جراحی زیبایی بینی

برخی از مردان تصور می کنند که بعد از جراحی، بینی آن ها حالت فانتزی پیدا می کند به همین خاطر است که از انجام این جراحی واهمه دارند و تمایل به انجام این جراحی ندارند اما در صورتی که در انتخاب جراح خود دقت کنند و جراحی را انتخاب نمایند که در این جراحی تجربه داشته باشد و فرم طبیعی در بینی بعد از جراحی ایجاد کند می توانند نتایج خوبی را از این جراحی دریافت کنند.

 

هزینه عمل بینی مردانه در مشهد چقدر است؟

هزینه جراحی فارغ از جنسیت افراد است. فاکتورهایی که در هزینه عمل بینی مردانه در مشهد تاثیرگذار است عبارتند از:

  • تخصص و تجربه جراح
  • نوع بینی بیمار (گوشتی یا استخوانی بودن آن)
  • میزان مشکلات بیمار (انحراف، پولیپ، ترمیمی بودن بینی)
  • هزینه دستیاران پزشک
  • هزینه مرکز جراحی یا بیمارستان

برای تعیین دقیق هزینه، لازم است که با مراجعه حضوری معاینه شوید تا پزشک بتواند به درستی شما را در مورد هزینه ها راهنمایی کند.

به این مطلب امتیاز دهید
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.