توضیحاتی در مورد جراحی بینی مردان

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > توضیحاتی در مورد جراحی بینی مردان

توضیحاتی در مورد جراحی بینی مردان

در سالهای اخیر به دنبال افزایش شدید تقاضا جهت جراحی بینی، تعداد متقاضیان مرد جهت جراحی به شدت افزایش یافته است لذا توجه ویژه ای به جراحی بینی مردان  می شود.
بین جراحی بینی مردان و زنان تفاوتهای ظریفی وجود دارد، در مردان بایستی از برداشت زیاد از ناحیه  پشت بینی و ایجاد قوس به درون در حد امکان اجتناب کرد بلکهباید دورسوم یا پشت بینی صاف ایجاد کرد. نمای پشت بینی صاف در مردان زیباتر است.

 

زاویه بین کولوملا و لب در مردان حدود ۹۰ تا ۱۰۰ درجه ارجح است، این موضوع بر خلاف زنان است که بینی سر بالاتر اولویت دارد.
در اکثر مردان، پوست کلفت تر از حد می باشد این امر باعث می شود مدت زمان کاهش تورم نسبت به زنان طولانی تر باشد و در خیلی از مردان نیاز به تزریق مکرر تریامسینولون جهت کاهش تورم است.
حفظ تنفس با توجه به فعالیت فیزیکی زیادتر در مردان بسیار ضروری است.
در مردان به علت شکستگی های بیشتر بینی و ضربات مکرر به بینی شانس کج بودن بیشتر است. لذا تاکید بر استئوتومی دقیقتر و مکرر باعث متحرک شدن استخوان بینی و صاف شدن بینی می شود.
امروزه خیلی از مراجعه کنندگان جهت جراحی زیبایی بینی در خواست بینی عروسکی و فانتزی دارند دکتر آذرنوش تاکید می کنند که این امر در مردان منجر به بد شکلی بینی می شود و باید در مردان از بینی فانتزی تا حد امکان اجتناب کرد.
نکته دیگری که باید در مردان حتما بررسی شود مسئله روحی و شخصیتی بیمار متقاضی جراحی زیبایی بینی است. اختلالات شخصیت در مردان متقاضی به نسبت زنان بیشتر است، لذا در بعضی از اوقات صلاح بر مشاوره روانپزشکی قبل از انجام عمل بینی می باشد. تاکید داریم حتماً از مردان متقاضی جراحی زیبایی بینی یا همان رینوپلاستی باید در مورد مسئلی مانند وسواس و افسردگی سوال دقیق شود و در صورت وجود این مسائل از جراحی اجتناب شود.
به طور خلاصه جراحی زیبایی بینی در مردان توجهات ویژه ای نیاز دارد و چه از لحاظ تکنیک و چه از لحاظ روانشناسی ظرافت بیشتری نسبت به خانمها نیاز دارد.

به این مطلب امتیاز دهید
بیشتر بخوانید  موارد قابل توجه برای انجام جراحی زیبایی بینی در مشهد
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.