بهترین جراح بینی در مشهد را چطور باید انتخاب کنیم؟

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > بهترین جراح بینی در مشهد را چطور باید انتخاب کنیم؟
بهترین جراح بینی در مشهد

بهترین جراح بینی در مشهد را چطور باید انتخاب کنیم؟

اگر شما هم بدنبال بهترین جراح بینی در مشهد هستید باید بدانید که مهمترین مرحله، انتخاب یک پزشک خوب است. این مطلب میتواند به افرادی که تصمیم دارند عمل بینی در مشهد انجام دهند می تواند کمک کند تا در نهایت تصمیم درستی بگیرند. پس در ادامه با هم همراه باشید…

 

بهترین جراح بینی در مشهد

عمل زیبایی بینی را اصطلاحا رینوپلاستی و تصحیح انحراف بینی را سپتوپلاستی می گویند .همچنین جراحی بینی می تواند به دو روش باز و بسته انجام شود و تنها مزیتی که جراحی به صورت بسته دارد این است که نیازی نیست بینی را برش داد ولی دقت در عمل زیبایی باز بینی نتیجه و دقت بیشتری را در بر دارد و همچنین در تصحیح انحراف بینی روش جراحی بینی به صورت باز کارایی کافی بر خوردار است .

از طرف دیگر بر اساس نوع انحراف بینی جراحی دو نوع است که یکی را جراحی بینی گوشتی و دیگری را جراحی بینی استخوانی می نامند که بر حسب اینکه عمل بینی بیشتر فرم استخوانی آن است یا ناحیه گوشتی آن، با یکدیگر حدودی فرق می کنند.

 

چطور می توان بهترین جراح زیبایی بینی را انتخاب کرد؟

با رعایت این چند نکته می توانید انتظار داشته باشید که بهترین جراح بینی در مشهد را انتخاب نموده اید و از نتیجه آن برای همیشه لذت ببرید :

اول از همه بایستی از تخصص جراح بینی خود مطمئن شوید، جراحی که انتخاب می کنید باید متخصص جراحی پلاستیک و یا متخصص گوش و حلق بینی باشد. همچنین هر چه سابقه جراح در عمل بینی بیشتر باشد یعنی تجربه بیشتری دارد و بیشتر می توان به وی اعتماد کرد.

برای اینکه بدانید که تجربه جراح بینی در عمل های زیبایی تاکنون موفق بوده است یا ناموفق بایستی در مورد بیماران قبلی وی تحقیق کنید. تصاویر قبل و بعد از عمل بینی جراح مورد نظر خود را حتما ببینید و اگر در اینترنت و یا در اینستاگرام تصاویری از بیماران وی وجود ندارد حتما در جلسه مشاوره از وی بخواهید تا نمونه کارهای بیشتری را به شما نشان دهد.

جلسه مشاوره با دکتر نیز بسیار مهم است. سوالات مهمی در این جلسه بایستی از دکتر خود بپرسید. همچنین با تشخیص نوع بینی شما که گوشتی است یا استخوانی باید تحقیق کنید که آیا جراح انتخابی شما در انجام نوع بینی شما با تجربه است یا خیر. این مورد مخصوصا برای عمل های بینی گوشتی بسیار اهمیت دارد.

این جلسه معمولا فرصتی مناسب برای بیان اهداف خود می باشد تا به جراح توضیح دهید که چه تغییراتی را می خواهید روی بینی خود اعمال کنید. برخی ها بر این باورند که چیزی به عنوان یک بینی ایده آل وجود ندارد. هر چند که جراحی می تواند تناسب بهتری بین بینی و صورت ایجاد کند، اما این افراد می گویند که زیبایی طبیعی و منحصر به فرد هر انسان بیشتر در دید می باشد. در مشهد نیز دکترهای خوبی وجود دارد که می توانید روی تجربه و مهارت آنها اعتماد کنید.

 

پس از این عمل انتظار می رود تا بینی تناسب بهتری با دیگر اجزای صورت داشته باشد و از لحاظ ظاهری زیباتر شده باشد.
همچنین علاوه بر زیبایی، این جراحی با هدف برطرف کردن برخی از مشکلات تنفسی نیز انجام می شود. برخی از افراد شاهد ناهنجاری هایی در قسمت بینی خود هستند که بیشتر ارثی و مادرزادی می باشند. این عارضه ها را می توان با عمل زیبایی بینی رفع کرد. به طور کلی در این جراحی زیبایی اندازه بینی، نوک، پل و پره های بینی ها را می توان تغییر و اصلاح کرد.

 

یک جراح بینی خوب با معاینه ساختار های بینی و دیگر اجزای صورت، توضیح می دهد که مشکلات موجود بین آنها چه چیزی است و با مطرح کردن روش های درمانی مناسب با ساختار شما، برنامه درمانی مناسبی را برایتان می چیند.

 

شاید برخی ها باور داشته باشند که اگر پزشکی هزینه بالایی بگیرد، آن بهترین جراح بینی خواهد بود. اما مسئله اینجاست که نتیجه پس از جراحی و میزان رضایت شماست که این موضوع را روشن می سازد. همچنین پس از عمل بینی یک جراح بینی خوب باید همچنان با بیمار خود در ارتباط باشد تا اقدامات پس از عمل را برایش بازگو کند. در این طور مواقع مسئولیت پذیری جراح بینی باید مورد توجه قرار گیرد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.