استفاده از عینک پس از عمل جراحی زیبایی بینی

عمل بینی در مشهد دکتر الهام آذرنوش > عمل زیبایی  > استفاده از عینک پس از عمل جراحی زیبایی بینی

استفاده از عینک پس از عمل جراحی زیبایی بینی

یکی از سوالاتی که مکرر از دکتر آذرنوش پرسیده می شود این است که آیا بعد از جراحی بینی امکان استفاده از عینک می باشد یا خیر؟
در پاسخ باید بگوییم در یک هفته اول پس از جراحی بینی به هیچ وجه نباید از عینک استفاده کرد ولی بعد از یک هفته با استفاده از چسب می شود فاصله ای بین عینک و بینی انداخت و بدینوسیله از عینک طبی سبک استفاده کرد.حتما عینک باید سبک باشد و بعد از چهار هفته می توان عینک را روی بینی قرار داد.

تا یک ماه بعد از عمل بینی ، نمی توانید از عینک استفاده کنید. اگر استفاده از عینک ضرورت دارد، برای مدت کوتاه و فقط در مواقع ضروری، عینک را با چسب به پیشانی بچسبانید تا وزن عینک روی بینی نباشد.

 

مراقبت های پس از جراحی بینی

بعد از جراحی بینی به مدت یک ماه استخوانهای بینی نرم است و هر گونه فشاری روی استخوانهای بینی می تواند به تغییر شکل آنها منجر بشود . به همین دلیل بهتر است به مدت حداقل یک ماه از هر گونه عینک طبی یا آفتابی استفاده نشود.

 

البته چون هفته اول بعد از عمل جراحی زیبایی بینی ، ( قالب پلاستیکی یا همان گچ ) روی بینی وجود دارد فرد می تواند از عینک استفاده نماید ولی بعد از هفته اول که قالب برداشته می شود دیگر تا سه هفته بعدی نباید از عینک استفاده شود. در این مدت فرد می تواند از لنز تماسی استفاده نماید. راه حل دیگر این است که فرد می تواند در منزل قسمت مرکزی عینک را با چسب به پیشانی بچسباند تا وزن عینک روی بینی نباشد.

به این مطلب امتیاز دهید
بیشتر بخوانید  افزایش درخواست جراحی زیبایی بینی به خاطر عکس‌های سلفی
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.